Ju jeni vizitori 4604652

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1, Komuna e Parisit
 • IMG-20160524-WA0017
  Full Screen
  • IMG-20160524-WA0017%1/15
  • IMG-20160524-WA0002%2/15
  • IMG-20160524-WA0006%3/15
  • IMG-20160524-WA0004%4/15
  • IMG-20160524-WA0016%5/15
  • IMG-20160524-WA0018%6/15
  • IMG-20160524-WA0001%7/15
  • IMG-20160524-WA0003%8/15
  • IMG-20160524-WA0007%9/15
  • IMG-20160524-WA0008%10/15
  • IMG-20160524-WA0009%11/15
  • IMG-20160524-WA0011%12/15
  • IMG-20160524-WA0012%13/15
  • IMG-20160524-WA0014%14/15
  • IMG-20160524-WA0015%15/15
  1/15
  IMG-20160524-WA0017
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 203
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Komuna e Parisit"
  • Zona e brendshme: 71 m²
  • Mbulim zone: 71 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 afer Qendres Kristal. Perbehet nga 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne afersi te parkut te gjelber dhe liqenit te Tiranes. Shitet pjeserishte e mobiluar. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 71.00 m²
   • Zone interneti 71.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %