Ju jeni vizitori 4665644

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 te Kopshti Botanik
 • DSC07575.JPG
  Full Screen
  • DSC07575.JPG%1/6
  • DSC07577.JPG%2/6
  • DSC07578.JPG%3/6
  • DSC07580.JPG%4/6
  • DSC07579.JPG%5/6
  • DSC07582.JPG%6/6
  1/6
  DSC07575.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 205
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Haxhi Bari"
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 54 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 1+1 te kopshti zoologjik, kati 1, pallat i ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Shitet bosh por mund te kete negocim per kuzhinen. Apartamenti eshte me hipoteke. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 73.00 m²
   • planimetria 73.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %