Ju jeni vizitori 4683657

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1
 • 4444
  Full Screen
  • 4444%1/6
  • 55%2/6
  • Scan1%3/6
  • total%4/6
  • 75b2f1ca-6d1b-4c87-b3b7-bde15b5497d2%5/6
  • f9ccdf08-f93a-4c9b-b861-5eacd8b05331%6/6
  1/6
  4444
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 44
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Nexho Konomi
  • Zona e brendshme: 124,60 m²
  • Mbulim zone: 145,30 m²
   • per shitje 87 190 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ne ndertim ne zonen me te re te zhvilluar te Tiranes, ndertuar
  nga nje nga kompanite me serioze dhe me punime me cilesore ne fushen e ndertimit.Midis kompleksit
  kalon projekti me i ri i Tiranes qe lidh midis tyre Rrugen ''Teodor Keko'' me rrugen 'Parku 1 kilometer'
  dhe qe sistemon perfundimisht shtratin e Lanes deri ne dalje nga kryeqyteti.Kompleksi do te jete ne perfundim oazi me i ri i
  banimit ne kryeqytet dhe do te permbaje disa ambiente sportive, gjelberim ne stilin lulishte pushimi,
  pishina dhe infrastrukture bashkekohore te ambienteve te perbashketa.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.30 m²
   • Zone interneti 124.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %