Ju jeni vizitori 4649128

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke ne shitje ne Berzhite
 • 13271773_497312273793038_323729619_o
  Full Screen
  • 13271773_497312273793038_323729619_o%1/3
  • 13282564_497312330459699_1776008735_o (1)%2/3
  • 13288777_497312227126376_1463913368_o%3/3
  1/3
  13271773_497312273793038_323729619_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 208
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Adresa: Berzhite
  • Zone toke: 3.000 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne Berzhite te Farkes, shume afer me rrugen kryesore. Trualli disponon certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi e mire per te krijuar vileta turistike mes gjelberimit dhe ajrit te paster qe zona ofron. Hapesira e truallit shtrihet ne nje siperfaqe prej 3000 metrash dhe per detaje te metejshme, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %