Ju jeni vizitori 4662399

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qera
 • 13296042_10206847000474828_910836248_n
  Full Screen
  • 13296042_10206847000474828_910836248_n%1/5
  • 13275807_10206846977594256_1313798703_n%2/5
  • 13278064_10206847003114894_534076635_n%3/5
  • 13275807_10206846977594256_1313798703_n%4/5
  • 13285768_10206847004954940_343889891_n%5/5
  1/5
  13296042_10206847000474828_910836248_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 266
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku i Vilave
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera kati i pare i nje vile ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale me sistem kamerash 24 h dhe me administrim shume te mire. Organizimi : Vila ka 3 dhoma gjumi me hapesira te medha , dhome ndenje dhe guzhine e perbashket, tre ballkone dhe dy tualete me dritare. Vila ka dhe post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta