Ju jeni vizitori 4681069

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira
 • 20160526_140056
  Full Screen
  • 20160526_140056%1/10
  • 20160526_140103%2/10
  • 20160526_140111%3/10
  • 20160526_140311%4/10
  • 20160526_140329%5/10
  • 20160526_140438%6/10
  • 20160526_140349%7/10
  • 20160526_140355%8/10
  • 20160526_140502%9/10
  • 20160526_140458%10/10
  1/10
  20160526_140056
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 378
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ndertim i ri me ashensor me pamje te lire orjentimi veri-lindje ne nje zone teper te qete te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy dhoma gjumi dy ballkone nje depo dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Verande
  • ekstra
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta