Ju jeni vizitori 4683557

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne Don Bosko
 • 20160518_151848
  Full Screen
  • 20160518_151848%1/13
  • 20160518_152018%2/13
  • 20160518_152741%3/13
  • 20160518_152103%4/13
  • 20160518_152139%5/13
  • 20160518_152237%6/13
  • 20160518_152302%7/13
  • 20160518_152318%8/13
  • 20160518_152332%9/13
  • 20160518_152343%10/13
  • 20160518_152435%11/13
  • 20160518_152531%12/13
  • 20160518_152552%13/13
  1/13
  20160518_151848
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 120
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: RR.Don Bosko
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 125,20 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne rrugen Don Bosko, ndodhet ne kati e 2-te te nje vile 3-kateshe, e projektuar per aprtamente banimi. Orientimin e ka jug-perendim .Ne te gjithe godinen jane 6-te apratamente. me mundesi parkimi dhe zone shume e qete.Ka sistem qendror ngrohje-ftohje. Shitet i mobiluar dhe cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.20 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %