Ju jeni vizitori 4693439

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA BIZNESI " MARKET "
 • CIMG8738.JPG
  Full Screen
  • CIMG8738.JPG%1/27
  • CIMG8709.JPG%2/27
  • CIMG8702.JPG%3/27
  • CIMG8708.JPG%4/27
  • CIMG8739.JPG%5/27
  • CIMG8710.JPG%6/27
  • CIMG8714.JPG%7/27
  • CIMG8712.JPG%8/27
  • CIMG8719.JPG%9/27
  • CIMG8720.JPG%10/27
  • CIMG8717.JPG%11/27
  • CIMG8721.JPG%12/27
  • CIMG8722.JPG%13/27
  • CIMG8724.JPG%14/27
  • CIMG8723.JPG%15/27
  • CIMG8725.JPG%16/27
  • CIMG8726.JPG%17/27
  • CIMG8727.JPG%18/27
  • CIMG8728.JPG%19/27
  • CIMG8729.JPG%20/27
  • CIMG8732.JPG%21/27
  • CIMG8730.JPG%22/27
  • CIMG8731.JPG%23/27
  • CIMG8734.JPG%24/27
  • CIMG8736.JPG%25/27
  • CIMG8737.JPG%26/27
  • CIMG8735.JPG%27/27
  1/27
  CIMG8738.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 150
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 265 m²
   • per shitje 265 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira /shitet ambienti se bashku me biznesin 265 m2 i cili momentalisht eshte market .Eshte i organizuar ne 2 kate, njeri kat korrespondon me katin e 1-re teknik,ndersa tjetri eshte garazh i pershtatur per dyqan. Ka nje ambient te bollshem ,te ndricuar, dhe me kushte bashkekohore, me sistem antizjarri, me foni te pergjithshme, me sistem vrojtimi (kamera ), aspirim dhe kondicionim. Nje ambient i paster dhe i mireorganizuar ,i pajisur me frigorifere specifik sipas destinacionit te perdorimit. Eshte ne gjendje pune dhe ka nje klientele te rregullt. Ka akses nga rruga kryesore dhe nga brenda pallateve. Mund te perdoret edhe per destinacion tjeter.

  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 265.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %