Ju jeni vizitori 4664062

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitje/Qira, apartament 2+1
 • IMG_5_131540
  Full Screen
  • IMG_5_131540%1/10
  • IMG_5_131453%2/10
  • IMG_5_131636%3/10
  • IMG_5_131601%4/10
  • IMG_5_131517%5/10
  • IMG_5_131625%6/10
  • IMG_5_131153%7/10
  • IMG_5_131217%8/10
  • IMG_5_131306%9/10
  • IMG_5_131428%10/10
  1/10
  IMG_5_131540
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 823
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • per shitje 80 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne rrugen Don Bosko. I organizuar ne 2 dhome gjumi. 1 dhome ndenjeje + kuzhina e gatimit, 2 tualete, njera me vaske hidromasazhi. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderrne, me paisje cilesore, i pajisur me gjithcka te nevojshme dhe i arreduar shume kendeshem. Orientimi Jug-Perendim. Per me shume ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %