Ju jeni vizitori 4680166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Papafingo ne shitje me Hipoteke
 • 20160527_115853.JPG
  Full Screen
  • 20160527_115853.JPG%1/14
  • 20160527_115910.JPG%2/14
  • 20160527_115900.JPG%3/14
  • 20160527_115918.JPG%4/14
  • 20160527_120014.JPG%5/14
  • 20160527_120041.JPG%6/14
  • 20160527_120057.JPG%7/14
  • 20160527_120121.JPG%8/14
  • 20160527_120028.JPG%9/14
  • 20160527_120103.JPG%10/14
  • 20160527_120137.JPG%11/14
  • 20160527_120201.JPG%12/14
  • 20160527_120225.JPG%13/14
  • 20160527_120317.JPG%14/14
  1/14
  20160527_115853.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 227
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga" Butrint - Kanali Cukes.
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 40 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Papafingo per shitje ne zonen me te kerkuar te Sarandes. prona eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhome gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 totale ku 110 m2 eshte sip e brendshme. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ,ndoshta me punimet me te mira ne ate zone dhe bleresit e apartamenteve jane pothuajse shtetas te huaj. Per bleresin eshte e perfshire edhe nje vend parkim ne parkingun e perbashket te pallatit.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 40.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %