Ju jeni vizitori 4680186

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 2+1 me Hipoteke
 • DSCN3196.JPG
  Full Screen
  • DSCN3196.JPG%1/14
  • DSCN3197.JPG%2/14
  • DSCN3199.JPG%3/14
  • DSCN3198.JPG%4/14
  • DSCN3200.JPG%5/14
  • DSCN3191.JPG%6/14
  • DSCN3192.JPG%7/14
  • DSCN3193.JPG%8/14
  • DSCN3194.JPG%9/14
  • DSCN3195.JPG%10/14
  • DSCN3188.JPG%11/14
  • DSCN3189.JPG%12/14
  • DSCN3190.JPG%13/14
  • DSCN3188.JPG%14/14
  1/14
  DSCN3196.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 233
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia Nr 4.
  • Zona e brendshme: 81 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
  • Zone toke: 26 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Hipotekore me sip totale 107 m2 dhe shitet sebashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar ,me plazhe,bar cafe, restorante dhe eshte jo me shume se 100 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,sallon i madh dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
   • Zone toke 26.00 m²
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %