Ju jeni vizitori 4694971

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1 me Hipoteke.
 • DSCN3206.JPG
  Full Screen
  • DSCN3206.JPG%1/8
  • DSCN3207.JPG%2/8
  • DSCN3208.JPG%3/8
  • DSCN3201.JPG%4/8
  • DSCN3202.JPG%5/8
  • DSCN3203.JPG%6/8
  • DSCN3204.JPG%7/8
  • DSCN3205.JPG%8/8
  1/8
  DSCN3206.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 235
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagji nr 4.
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
  • Zone toke: 15 m²
   • per shitje 49 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me mjaft hapesire . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 95 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke dhe shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone toke 15.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %