Ju jeni vizitori 4624150

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TRUALL NE LINZE, DAJT
 • 13321668_1232315910114267_5385880806258376281_n
  Full Screen
  • 13321668_1232315910114267_5385880806258376281_n%1/3
  • 13312808_1232315406780984_1277618183200658350_n%2/3
  • 13325647_1232315530114305_9178323506142002269_n (1)%3/3
  1/3
  13321668_1232315910114267_5385880806258376281_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 151
  • Tipi i prones: Toke urbane
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dajti
  • zone: - - -
  • Adresa: KOMUNA LINEZ, DAJT
  • Zona e brendshme: 2.650 m²
  • Mbulim zone: 2.650 m²
  • Zone toke: 2.650 m²
   • per shitje 265 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne ane te rruges, Komuna Linez, Dajt. Trualli eshte i pozicionuar mjaft bukur ne ane te rruges dhe ka nje pamje fantastike te Malit te Dajtit rrethuar me Gjelberim dhe Ullishta shekullore. Certifikate pronesie e rregullt e trasheguar ne vite. Per te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne Prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 2650.00 m²
   • Zone toke 2650.00 m²
   • Zone interneti 2650.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %