Ju jeni vizitori 4681092

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/8
  • 2.JPG%2/8
  • 7.JPG%3/8
  • 8.JPG%4/8
  • 4.JPG%5/8
  • 6.JPG%6/8
  • 3.JPG%7/8
  • 9.JPG%8/8
  1/8
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 613
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Priftit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kokonozeve
  • Zona e brendshme: 220 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Porcelan.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, kuzhine te vecuar, 1 ballkon dhe 2 tualete.
  Ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave dhe smogut te qendres.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 220.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %