Ju jeni vizitori 4662411

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira.
 • 13010137_10208307325274784_1468876054_o
  Full Screen
  • 13010137_10208307325274784_1468876054_o%1/11
  • 13010090_10208307323954751_1336219715_o%2/11
  • 13062788_10208307323234733_1337173451_o%3/11
  • 13062847_10208307321554691_1495238436_o%4/11
  • 13036528_10208307323114730_1331403944_o%5/11
  • 13035479_10208307320114655_1928196479_o%6/11
  • 13016633_10208307321834698_1599816417_o%7/11
  • 13009827_10208307320914675_82551677_o%8/11
  • 13035555_10208307319834648_72139179_o%9/11
  • 13016812_10208307315434538_105409314_o%10/11
  • 13000631_10208307315154531_1514760511_o%11/11
  1/11
  13010137_10208307325274784_1468876054_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 231
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 18 , Durres, Rruga Principata e Balshajve
  • Zona e brendshme: 282 m²
  • Mbulim zone: 282 m²
  • Zone toke: 362 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet vile me qira ne nje zone teper te qete ne Durres. Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi. Ne katin e pare jane dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje ambient gatimi dhe ngrenie te ndara nga dhoma ndenjes. Kati i dyte eshte i strukturuar ne te njejten menyre. Vila ka te ndertuar dhe nje papafingo e cila mund te perdoret lehtesisht si nje depo. Disponon dy vende parkingu brenda rrethimit te viles.

  Per nje vizite prane prones ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 282.00 m²
   • Zone toke 362.00 m²
   • Zone interneti 282.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta