Ju jeni vizitori 4695006

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Laguna Blu.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/11
  • 2%2/11
  • 5%3/11
  • 6%4/11
  • 7%5/11
  • 8%6/11
  • 9%7/11
  • 11%8/11
  • 10%9/11
  • 3%10/11
  • 4%11/11
  1/11
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 232
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Mali i Robit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komplesi Laguna Blu, Qerret.
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament brenda kompleksit turistik Laguna Blu. Apartamenti eshte ne katin e pare te banimit me siperfaqe te brendshme 72m2, dhe nje verande perpara me siperfaqe 33m2. Apartamenti eshte strukturuar ne 2 dhoma gjumi, ambient ndenje me oxhak, kuzhine gatimi dhe tualet. Prona disponon certifikate pronesie. Shitet i mobiluar per vetem 100 000 euro. Per cdo informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Plazh
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %