Ju jeni vizitori 4665578

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen Apartamente me Qera ne nje Objekt 5-katesh
 • 13324195_1234031953288012_19424726_o
  Full Screen
  • 13324195_1234031953288012_19424726_o%1/7
  • 13340777_1234031876621353_1495782104_o%2/7
  • 13313431_1234031916621349_656060039_o%3/7
  • 13323974_1234031913288016_620979591_o%4/7
  • 13323974_1234031913288016_620979591_o (1)%5/7
  • 13340618_1234031959954678_58444017_o%6/7
  • 28009_13220169_1596799667278005_814864901_n%7/7
  1/7
  13324195_1234031953288012_19424726_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 321
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopshti Zoologjk
  • Zona e brendshme: 160 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepen 3 apartamente me qera ne nje objekt ne Kopshtin Zoologjik.
  Katet: I pari, I dyti dhe I pesti.
  Kane nje pamje fantastike nga kopshti zoologjik dhe liqeni, e rrethuar nga gjelberimi.
  Cdo kat eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+kuzhine.
  Ju ftojme per nje vizite te prones.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta