Ju jeni vizitori 4590561

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient komercial tek Zogu i Zi
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 154
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Zogu I Zi
   • zone: - - -
   • Adresa: Tirane ,Zogu i Zi , Pallati Fratari
   • Zona e brendshme: 34 m²
    • per shitje 60 000 €
  • Detajet e prones

   Shitet ambient komercial tek zogu i zi . I pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per biznes.Ka ambietin dhe nje tualet ,ndodhet ne katin e dyte.Siperfaqja eshte 34 m2.
   Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 34.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Polikseni Komino
   Telefone: 0662055566
   email: p.komino@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %