Ju jeni vizitori 4604671

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion! Apartament 1+1 per Shitje
 • 20160622_195327
  Full Screen
  • 20160622_195327%1/14
  • 20160622_195341%2/14
  • 20160530_115651%3/14
  • 20160530_115804%4/14
  • 20160530_115703%5/14
  • 20160530_115837%6/14
  • 20160530_115501%7/14
  • 20160530_115730%8/14
  • 20160530_115753%9/14
  • 20160530_115711%10/14
  • 20160530_115508%11/14
  • 20160530_115518%12/14
  • 20160530_115525%13/14
  • 20160622_195358%14/14
  1/14
  20160622_195327
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 381
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkolla 1 Maji
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje ndertim ekzistues.Apartamenti eshte totalisht i restauruar me investim teper cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine me vete, nje dhome gjumi me garderop si dhe nje tualet.Apartamenti ka ne gjithe siperfaqen e tij sistem inverter te vitit te fundit. Apartamenti eshte i orientuar Jug-Lindje. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %