Ju jeni vizitori 4662473

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje
 • IMG_2176.JPG
  Full Screen
  • IMG_2176.JPG%1/14
  • IMG_2172.JPG%2/14
  • IMG_2177.JPG%3/14
  • IMG_2174.JPG%4/14
  • IMG_2179.JPG%5/14
  • IMG_2205.JPG%6/14
  • IMG_2182.JPG%7/14
  • IMG_2185.JPG%8/14
  • IMG_2189.JPG%9/14
  • IMG_2190.JPG%10/14
  • IMG_2204.JPG%11/14
  • IMG_2202.JPG%12/14
  • IMG_2170.JPG%13/14
  • IMG_2203.JPG%14/14
  1/14
  IMG_2176.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 149
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr; Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 133,90 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament luksoz tek kompleksi Nobis. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit me orjentim nga Lindja, dhe nga Perendimi shikon nga pishina. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome eshte pershtatur si garderobe. Dhoma e ndenjes eshte shume e bollshme dhe e areduar me shume finese. Eshte e shtruar e gjitha me parket,elektroshtepiaket te gjitha inkaso, abazhuret,grilat jane me telekomande. Sistem cilleri ' DAIKEN'.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 133.90 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %