Ju jeni vizitori 4691603

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qera dhe shitje
 • IMG_2230.JPG
  Full Screen
  • IMG_2230.JPG%1/6
  • IMG_2231.JPG%2/6
  • IMG_2237.JPG%3/6
  • IMG_2233.JPG%4/6
  • IMG_2236.JPG%5/6
  • IMG_2232.JPG%6/6
  1/6
  IMG_2230.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 157
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
  • Condo cmim: 300 €
   • per shitje 85 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Zyre me qera dhe per shitje tek Gjykata e shkalles se pare kati i 2. Zyra eshte 50 meter katror me tualet dhe eshte gati per aktivitet. Eshte e pershtatshme per cdo lloj zyre.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %