Ju jeni vizitori 4660980

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION !!! SHITET TOKE TRUALL NE SHEN PJETER BREZI I-RE
 • shen pjeter.PNG
  Full Screen
  • shen pjeter.PNG%1/2
  • kepi rodonit.PNG%2/2
  1/2
  shen pjeter.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 159
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: "Shen Pjeter " Gjiri i Lalzit
  • Zone toke: 5.300 m²
   • per shitje 650 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke TRUALL me siperfaqe 5300 m2 ne Shen Pjeter tek Gjiri Lalzit .Toka ndodhet ne brezin e 1 -re buze detit .Ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe nje pamje fantastike te detit dhe te kodrave te Kepit te Rodonit .Disponon dokumentacion te rregullt ekzaktesisht Certifikate Pronesie .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone toke 5300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %