Ju jeni vizitori 4649117

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira ,ne Qender te Tiranes.
 • 9
  Full Screen
  • 9%1/10
  • 3%2/10
  • 2%3/10
  • 4%4/10
  • 1%5/10
  • 5%6/10
  • 8%7/10
  • 7%8/10
  • 10%9/10
  • 12%10/10
  1/10
  9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 385
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :Luigj Gurakuqi,Pallati i Albsigut.
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 me qira ne Qender.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi,1 sallon + ambjent gatimi ,tualet dhe ballkon.I sapo rinovuar apartamenti ka nje mobilim bashkekohor.bashke me apartamentin jepet edhe nje post parkimi.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 0
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta