Ju jeni vizitori 4596966

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile + truall
 • 13275319_1066379786752317_761718409_o
  Full Screen
  • 13275319_1066379786752317_761718409_o%1/5
  • 13313615_1066379633418999_1446791148_o%2/5
  • 13275406_1066379550085674_1757431392_o%3/5
  • 13313705_1066379396752356_1673754270_o%4/5
  • 13313809_1066380420085587_1103136946_o%5/5
  1/5
  13275319_1066379786752317_761718409_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 211
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 17 Nentori
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 1 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje vile me ndertim te brendshem 90 m² + truall 1000 m². Vila eshte 1 kateshe e vjeter per rikonstruktim dhe ndodhet prane Top Channel. Vila eshte ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe vendi te siguron nje pamje panoramike te te gjith qytetit. Eshte e pajisur me certifikat te rregullt pronesie. Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %