Ju jeni vizitori 4586955

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Liqenit te Thate
 • DSC_0126.JPG
  Full Screen
  • DSC_0126.JPG%1/9
  • DSC_0129.JPG%2/9
  • IMG-20160531-WA0016%3/9
  • DSC_0131.JPG%4/9
  • DSC_0133.JPG%5/9
  • DSC_0134.JPG%6/9
  • DSC_0136.JPG%7/9
  • IMG-20160531-WA0008%8/9
  • DSC_0128.JPG%9/9
  1/9
  DSC_0126.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 520
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bilal Sina
  • Zona e brendshme: 102,10 m²
  • Mbulim zone: 114 m²
  • Condo cmim: 10 €
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Prane liqenti te thate shitet apartament 2+1 ne nje komleks te ri apartamentesh Vetem 10 min nga qendra e Tiranes dhe 3minuta nga parku qendror i Liqenit, Punime cilesore , adminstrim , qetesi dhe mbi te gjithe hapesira te gjelbra dhe larg zhurmave kaotike te qytetit . Ambjneti eshte i organizuar ne nje ambjent gatimi dhe dhome ndenje te perbashket , 2 dhoma gjumi , dy banjo , korridor dhe nje balkon . Apartamenti eshte me orjentim jug lindje . Punime ekstra shume cilesore ne brendesi te apartamentit sistem ngrohje dhe ftohje chiller ,parket laminat teper cilesor . Per me shume info ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
   • Zone interneti 102.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %