Ju jeni vizitori 4596960

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera
 • a1 (4)
  Full Screen
  • a1 (4)%1/18
  • a2 (1)%2/18
  • a2 (2)%3/18
  • a2 (3)%4/18
  • a2 (5)%5/18
  • a3 (3)%6/18
  • a3 (5)%7/18
  • a3 (4)%8/18
  • a6 (1)%9/18
  • a6 (5)%10/18
  • a7 (3)%11/18
  • a7 (2)%12/18
  • a7 (1)%13/18
  • a7 (4)%14/18
  • a3 (1)%15/18
  • a3 (2)%16/18
  • a6 (3)%17/18
  • a6 (4)%18/18
  1/18
  a1 (4)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 93
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Bilal Golemi
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Vile per Qera tek Kompleksi Dinamo. Vila eshte ne nje ndertim te ri, Ndodhet ne nje zone mjaft e mire. Vila jepet per bosh. Vila ndahet ne kete menyre: Kati 0; 1-garazhd + 1-holle. Kati 1; 1- sallon +1- tualete+1 dhome gjumi. Kati 2; 3-dhoma gjumi +1 tualete+1 verande. Vila jepet dhe per biznes. Ka nje sip. oborri reth e per qark 50 m2.Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 300.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta