Ju jeni vizitori 4203912

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, apartament 1+1+guzhine me vehte
 • IMG_20160601_143947
  Full Screen
  • IMG_20160601_143947%1/8
  • IMG_20160601_143933%2/8
  • IMG_20160601_144000%3/8
  • IMG_20160601_143826%4/8
  • IMG_20160601_143734%5/8
  • IMG_20160601_143757%6/8
  • IMG_20160601_143844%7/8
  • IMG_20160601_144005%8/8
  1/8
  IMG_20160601_143947
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 821
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne katin e kater te nje pallati ne bllok. I orgnaizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1guzhine, 1 tualete dhe nje ballkon te mbyllur. Cdo dhome eshte pajiur me kondicionere. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me gjithcka. Vendodhja e ben teper te aksesueshem ambientin. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervin Demiraj
  Telefone: +355694004130
  email: e.demiraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta