Ju jeni vizitori 4691589

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Objekt per qira ne Autostraden Tirane-Durres
 • Foto 1
  Full Screen
  • Foto 1%1/8
  • Foto 3.JPG%2/8
  • Foto kati i pare 2.JPG%3/8
  • Foto kati i pare 3.JPG%4/8
  • Korridori.JPG%5/8
  • Shkallet lidhese.JPG%6/8
  • Foto kati i pare 1.JPG%7/8
  • Banjo.JPG%8/8
  1/8
  Foto 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 382
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Dr-Tr
  • Zona e brendshme: 260 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
  • Zone toke: 1.013 m²
   • Per qira  1 730 €
 • Detajet e prones

  Objekt per qira ne autostraden Tr-Dr ne km e 2-te. Objekti ka nje siperfaqe trualli prej 1013m2 si dhe nje ndertim dy katesh me hapsire te shfrytezueshme parkimi . Kati i pare ka nje siperfaqe prej 110 m2 open space dhe tualete dhe kati i dyte ka nje siperfaqe prej 150m2 i ndare ne 3 hapsira dy ballkone dhe nje tualet. Godina mund te sherbeje per zyra biznesi, ambient magazinimi, show room etj. Objekti ka vizibilitet te menjehershem pasi eshte buze autostrades dhe trualli disponon certifikate te rregullt pronesie.Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone toke 1013.00 m²
   • Zone interneti 260.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta