Ju jeni vizitori 4578255

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 me hipoteke
 • WhatsApp-Image-20160602 (9)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160602 (9)%1/7
  • WhatsApp-Image-20160602 (1)%2/7
  • WhatsApp-Image-20160602 (11)%3/7
  • WhatsApp-Image-20160602 (4)%4/7
  • WhatsApp-Image-20160602 (2)%5/7
  • WhatsApp-Image-20160602 (5)%6/7
  • WhatsApp-Image-20160602%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160602 (9)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 49
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 62,70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re.Organizimi:Koridor i cili ben shperndarjen e dhomes se dites + kuzhine,dhome gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e trete me pamje jug-lindje.Apartamenti shitet i mobiluar,ne te cilin kostua e arredimit si dhe punimeve shtese arrin ne 15.000 euro.Zoteron certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 62.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %