Ju jeni vizitori 4596938

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile me Hipoteke ne Sarande
 • DSCN3376.JPG
  Full Screen
  • DSCN3376.JPG%1/22
  • DSCN3333.JPG%2/22
  • DSCN3343.JPG%3/22
  • DSCN3344.JPG%4/22
  • DSCN3345.JPG%5/22
  • DSCN3346.JPG%6/22
  • DSCN3347.JPG%7/22
  • DSCN3349.JPG%8/22
  • DSCN3351.JPG%9/22
  • DSCN3352.JPG%10/22
  • DSCN3353.JPG%11/22
  • DSCN3355.JPG%12/22
  • DSCN3356.JPG%13/22
  • DSCN3357.JPG%14/22
  • DSCN3358.JPG%15/22
  • DSCN3359.JPG%16/22
  • DSCN3360.JPG%17/22
  • DSCN3362.JPG%18/22
  • DSCN3363.JPG%19/22
  • DSCN3364.JPG%20/22
  • DSCN3365.JPG%21/22
  • DSCN3366.JPG%22/22
  1/22
  DSCN3376.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 241
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 1.
  • Zona e brendshme: 426 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
  • Zone toke: 74 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 3 kateshe ne Sarande me siperfaqe te pergjithshme 500 m2.Kati i pare eshte bosh ndersa 2 katet e mesiperme jane te kompletuara totalisht.Prona eshte e pajisur me Certifikate Pronesie dhe ndodhet ne nje zone te qete , larg zhurmave te qytetit atje ku mbizoteron natyre e qete .Vila eshte ne gjendje mjaft te mire dhe e pajisur me te gjitha pajisjet dhe orendite shtepiake te cilat perfshihen ne cmim.
  Vila perbehet gjithsej prej : 4 dhoma gjumi , 2 sallone te bollshme, 1 kuzhine te vecuar ,3 tualete,3 ballkone, zyre dhe nje verande mjaft te madhe dhe me pamje panoramike. Gjithashtu ka edhe hapesire per parking te lirshem te me shume se 2 makinave.
  Per me shume informacione ose per nje vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone toke 74.00 m²
   • Zone interneti 426.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %