Ju jeni vizitori 4134914

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira prane Stacionit te Trenit
 • DSC_7718.JPG
  Full Screen
  • DSC_7718.JPG%1/11
  • DSC_7711.JPG%2/11
  • DSC_7712.JPG%3/11
  • DSC_7715.JPG%4/11
  • DSC_7720.JPG%5/11
  • DSC_7721.JPG%6/11
  • DSC_7722.JPG%7/11
  • DSC_7717.JPG%8/11
  • 920b5765-ccac-424b-b3ae-3173daf46fc9%9/11
  • DSC_7716.JPG%10/11
  • 167458c3-30c1-49c0-95e2-b7f89682f906%11/11
  1/11
  DSC_7718.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 14
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i Trenit
  • Zona e brendshme: 173 m²
  • Mbulim zone: 173 m²
  • Zone toke: 173 m²
  • Vleresim energjie: A+
  • Condo cmim: 10 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira prane Stacionit te Trenit totalisht i mobiluar, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje sallon pritje dhe kuzhine moderne. Orientimi i dhomave te gjumit eshte nga Veri-Lindja ndersa salloni ka orientim Jug-Perendim. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me sistem sigurie dhe kamerash. Bashke me apartamentin eshte dhe nje garazh me dy vende parkimi, i pajisur me qepen, me pult dhe hyrje me vehte. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes, i pajisur me ashensor. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
   • Verande
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta