Ju jeni vizitori 4649133

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • DSC_9256.JPG
  Full Screen
  • DSC_9256.JPG%1/21
  • DSC_9247.JPG%2/21
  • DSC_9246.JPG%3/21
  • DSC_9248.JPG%4/21
  • DSC_9249.JPG%5/21
  • DSC_9252.JPG%6/21
  • DSC_9253.JPG%7/21
  • DSC_9255.JPG%8/21
  • DSC_9257.JPG%9/21
  • DSC_9262.JPG%10/21
  • DSC_9263.JPG%11/21
  • DSC_9269.JPG%12/21
  • DSC_9267.JPG%13/21
  • DSC_9245.JPG%14/21
  • 20160528_122323%15/21
  • 20160528_122350%16/21
  • 20160528_121913%17/21
  • DSC_9264.JPG%18/21
  • DSC_9278.JPG%19/21
  • 20160528_121936%20/21
  • DSC_9277.JPG%21/21
  1/21
  DSC_9256.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 16
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Peti
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon pritje dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 4 kateshe pa ashensor. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta