Ju jeni vizitori 4679066

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne Shitje Prane Hotel Florida, Durres. Cmimi Vetem 300 eur/m2
Ekskluzive
 • IMG_20160601_160440
  Full Screen
  • IMG_20160601_160440%1/6
  • IMG_20160601_160854%2/6
  • IMG_20160601_161730%3/6
  • IMG_20160601_160954%4/6
  • IMG_20160601_161425%5/6
  • IMG_20160601_161514%6/6
  1/6
  IMG_20160601_160440
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 123
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 29 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka dy dhoma te medha, nje sallon te bollshem qe perfshin edhe ambjentin e gatimit, nje tualet dhe dy ballkone. Orintimi eshte nga perendimi dhe ka pamje te pjesshme nga deti. Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka cilesore dhe kuzhina eshte fare e re. Tualeti eshte i bere me pllaka te mira dhe dyert jane te cilesise se larte.
  Pallati gjendet mbas karburant Gulf, ne krah te majte te Hotel Florida. Apartamenti ka certefikate pronesie dhe ashensori i nderteses eshte funksional.
  Cmimi: 29 000 EUR, pra vetem 300 euro/m2.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %