Ju jeni vizitori 4602362

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20160604_102858
  Full Screen
  • 20160604_102858%1/1
  1/1
  20160604_102858
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 17
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Pazari i Ri
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 117,60 m²
  • Zone toke: 117,60 m²
   • per shitje 1 200 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 prane Pazarit te Ri.
  Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 105m2, organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Ndodhet ne nje pallat te ri te zones me punime mjaft cilesore.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 117.60 m²
   • Zone toke 117.60 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %