Ju jeni vizitori 4578538

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial per Servis Automjetesh ne Shitje dhe per Qira
Ekskluzive
 • 20160331_162846
  Full Screen
  • 20160331_162846%1/5
  • 20160331_162848%2/5
  • 20160331_162851%3/5
  • 20160331_162859%4/5
  • 20160331_163150%5/5
  1/5
  20160331_162846
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 125
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane Durres, Prane City Park
  • Zona e brendshme: 444 m²
  • Mbulim zone: 2.626 m²
  • Zone toke: 2.626 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Sipërfaqet: Prona përbëhet nga një truall me sipërfaqe 2,626m2 mbi të cilin është ngritur një ndërtesë komerciale me gjurmë ndërtimi 444m2.

  Destinacioni: Objekti është projektuar dhe ndërtuar për përdorim komercial, Servis automjetesh, ambjente shërbimi dhe lavazh . Objekti është një kat dhe ka lartesia e është 5.2 ml

  Historiku: Objekti është ndërtuar në vitin 2007 dhe është I pajisur me gjithë dokumentacionin e nevojshem tekniko ligjor. Që nga koha e ndërtimit është në shfrytezim sipas destinacionit të parashikuar.  Detaje: Përmasat e trualit janë Gjatësi 70 ml dhe Gjerësi 27 ml. Përmasat e ndërtimit janë Gjatësi 38.9 ml dhe Gjeresi 11.4 ml Prona ka të parashikur dhe funksionale një hyrje dhe nje dalje të dedikuar. është e pajisur me gjithë infrastrukturen , dhe lidhjet me rrjetet e shfryezimit dhe akset rrugore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 2626.00 m²
   • Zone toke 2626.00 m²
   • Zone interneti 444.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %