Ju jeni vizitori 4578236

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! JEPET ME QIRA 2+1 NE UNAZEN E RE
 • 13342953_1237645066248018_4261909223321891184_n
  Full Screen
  • 13342953_1237645066248018_4261909223321891184_n%1/10
  • 13312749_1237646792914512_6556285440730910869_n%2/10
  • 13310506_1237645166248008_1237991173493172432_n%3/10
  • 13315498_1237646436247881_8488584126539690350_n%4/10
  • 13336136_1237645296247995_563407711583614938_n%5/10
  • 13344543_1237645862914605_6597035277959852118_n%6/10
  • 13335991_1237645792914612_4753918162446060160_n%7/10
  • 13322103_1237645752914616_6739563395457954837_n%8/10
  • 13321783_1237645622914629_8091150776270556068_n%9/10
  • 13394199_1237646712914520_8379982403058787196_n%10/10
  1/10
  13342953_1237645066248018_4261909223321891184_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 162
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: UNAZA E RE, TIRANE
  • Zona e brendshme: 96,79 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  28.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira Apartament 2+1 ne Unazen e Re. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te sapo perfunduar fare prane Unazes. Ka ne perberje dy dhoma gjumi, sallon me guzhine, tualet dhe ballkon. 2 Dhomat dhe Salloni jane te shtruara me parket laminat. Punime teper cilesore. Kati i gjatshte i banimit. Pjeserisht e mobiluar. Jepet me qira per Banim dhe Zyra. Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone! Ia vlen!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 96.79 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta