Ju jeni vizitori 4167924

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Gasoniere 51 m2 ne shitje, Plazh
 • DSCN2233
  Full Screen
  • DSCN2233%1/4
  • DSCN2235%2/4
  • DSCN2236%3/4
  • DSCN2232%4/4
  1/4
  DSCN2233
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 234
  • Tipi i prones: Condominium dhome
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pavaresia", Plazh, Durres
  • Zona e brendshme: 51 m²
  • Mbulim zone: 51 m²
   • per shitje 15 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet gasoniere me siperfaqe 51 m2, ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Prona shitet e mobiluar, e perbere nga nje ambjent ndjenje, dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet ne katin e gjashte banim, ne brezin e pare nga ana e rruges. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • metro
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • Mbulesa
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
   • antene parabolike
   • dush 1
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 51.00 m²
   • Zone interneti 51.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • parkim hapur 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %