Ju jeni vizitori 4662416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten dy ambiente komerciale ne Yzberisht me cmim OKAZION!!
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/6
  • 1%2/6
  • 3%3/6
  • 4%4/6
  • edvin1%5/6
  • 3%6/6
  1/6
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 51
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa:  Rruga ''Engjell Masha'' Yzberisht
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten dy ambiente komerciale ne Yzberisht. Ambientet ndodhen ne katin 0 dhe kane siperfaqe respektivisht 25.5 m2 dhe 34.5m2. Te dyja ambientet ndodhet ngjitur me njera tjetren dhe kane mundesi bashkimi. Ndodhen afer rruges kryesore dhe jane mjaft te aksesueshme.
  Vlera e shitjes eshte nen cmimin e zones.

  Per nje vizite ne prone jeni i lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %