Ju jeni vizitori 4630182

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznes lokali te Mine Peza
 • DSC07723 - Copy.JPG
  Full Screen
  • DSC07723 - Copy.JPG%1/10
  • DSC07722 - Copy.JPG%2/10
  • DSC07720.JPG%3/10
  • DSC07721.JPG%4/10
  • DSC07725.JPG%5/10
  • DSC07726.JPG%6/10
  • DSC07728 - Copy.JPG%7/10
  • DSC07727.JPG%8/10
  • DSC07729.JPG%9/10
  • DSC07730.JPG%10/10
  1/10
  DSC07723 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 221
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mine Peza"
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne rrugen Mine Peza. Ambjenti shitet i mobiluar, ka nje tualet dhe verande prej 40 metrash. Mundesi e mire investimi dhe ne nje zone te qete. Telefononi per me teper informacion!
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %