Ju jeni vizitori 4624178

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel me qira
 • IMG-20160704-WA0008
  Full Screen
  • IMG-20160704-WA0008%1/18
  • DSC_7912.JPG%2/18
  • DSC_7908.JPG%3/18
  • DSC_7910.JPG%4/18
  • DSC_7914.JPG%5/18
  • DSC_7907.JPG%6/18
  • DSC_7876.JPG%7/18
  • DSC_7915.JPG%8/18
  • DSC_7917.JPG%9/18
  • DSC_7916.JPG%10/18
  • DSC_7882.JPG%11/18
  • DSC_7884.JPG%12/18
  • DSC_7885.JPG%13/18
  • DSC_7890.JPG%14/18
  • DSC_7891.JPG%15/18
  • DSC_7905.JPG%16/18
  • DSC_7899.JPG%17/18
  • DSC_7904.JPG%18/18
  1/18
  IMG-20160704-WA0008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 19
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Rinas
  • Zona e brendshme: 2.400 m²
  • Mbulim zone: 2.400 m²
  • Zone toke: 3.000 m²
   • Per qira  15 000 €
 • Detajet e prones

  Hotel me qira prane Aeroportit 'Nene Tereza'.
  Hoteli ka ne total nje siperfaqe prej 3000m2 truall dhe nje ndertese prej 5 katesh dhe 1 kat nentoke me siperfaqe 356m2 secili kat.
  Biznesi funksionon prej 3 vitesh dhe aktualisht eshte ne rikonstruksion e siper per 2 kate shtese.
  Hoteli ka nje kontrate me kompanine e fluturimeve Blu Panorama duke e bere nje destinacion mjaft te kerkuar te zones.
  Dhomat jane te mobiluara ne menyre luksoze dhe me nje cilesi te larte, me kapacitet prej 40 dhomash.
  Kapaciteti i parkimit nentokesor eshte 35 vende parkimi dhe rreth 15 makina mund te parkohen brenda rrethimit te hotelit
  Gjithashtu hoteli funksionon edhe per pronotime eventesh me nje kapacitet prej 150 persona.
  Hoteli disponon nje palester moderne dhe nje salle ku mund te kalohet kohe e lire si bilardo, tavoline ping pongu dhe shumllojshmeri argetimi
  Ne pjesen e pasme te Hotelit ndodhet pishina ku mund te shijohet relaksi,qetesia dhe gjelberimi qe e rrethon.
  Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 40
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 40
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 2400.00 m²
   • Zone toke 3000.00 m²
   • Zone interneti 2400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 50
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta