Ju jeni vizitori 4623952

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 2+1 me hipoteke.
 • DSCN3468.JPG
  Full Screen
  • DSCN3468.JPG%1/10
  • DSCN3467.JPG%2/10
  • DSCN3465.JPG%3/10
  • DSCN3463.JPG%4/10
  • DSCN3464.JPG%5/10
  • DSCN3466.JPG%6/10
  • DSCN3469.JPG%7/10
  • DSCN3471.JPG%8/10
  • DSCN3470.JPG%9/10
  • DSCN3467.JPG%10/10
  1/10
  DSCN3468.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 243
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 3,Rruga Adem Sheme.
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje zone mjaft te populluar. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 75 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke .Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %