Ju jeni vizitori 4681082

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan tek Mali i Robit
 • 2556f724-1dbf-450c-abf7-16aec48f82b8
  Full Screen
  • 2556f724-1dbf-450c-abf7-16aec48f82b8%1/2
  • b8ee8c93-ea63-40e3-8772-b007e4cf4c1e%2/2
  1/2
  2556f724-1dbf-450c-abf7-16aec48f82b8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 236
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Mali i Robit
  • zone: - - -
  • Adresa: Mali i Robit
  • Zona e brendshme: 26,50 m²
  • Mbulim zone: 26,50 m²
  • Zone toke: 26,50 m²
   • per shitje 14 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne katin e pare brenda nje kompleksi tek Mali i Robit. Dyqani eshte ne nje pozicion te favorshem dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme.

  Per nje vizite prane prones, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 26.50 m²
   • Zone toke 26.50 m²
   • Zone interneti 26.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Albi Blakcori
  email: blakcori.albi@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %