Ju jeni vizitori 4590701

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Colombo 2
 • IMG_4403
  Full Screen
  • IMG_4403%1/14
  • IMG_4396%2/14
  • IMG_4401%3/14
  • IMG_4404%4/14
  • IMG_4415%5/14
  • IMG_4399%6/14
  • IMG_4411%7/14
  • 13390832_10206921292172074_1777457526_n%8/14
  • IMG_4394%9/14
  • 15225165_10208287754452777_1490059538_o%10/14
  • IMG_4416%11/14
  • 15218334_10208287805574055_530635947_n%12/14
  • 15293291_10208287754332774_482855365_o%13/14
  • 40323704%14/14
  1/14
  IMG_4403
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 275
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Colombo 2
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
  • Zone toke: 101 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek kompleksi ' Colombo 2 ' Organizimi: dy dhoma gjumi, dy ballkone njeri me pamje nga liqeni, ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket, dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati me administrim shume te mire. Per nje vizit ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone toke 101.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %