Ju jeni vizitori 4648380

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje
 • WhatsApp-Image-20160601 (11)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160601 (11)%1/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (7)%2/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (8)%3/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (10)%4/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (16)%5/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (12)%6/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (19)%7/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (21)%8/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (22)%9/10
  • WhatsApp-Image-20160601 (23)%10/10
  1/10
  WhatsApp-Image-20160601 (11)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 20
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 89 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, nje tualet me ajrim natyral dhe dy ballkone.
  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por te mirembajtur.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %