Ju jeni vizitori 4649166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera ambient ne qender
 • 20160606_181516
  Full Screen
  • 20160606_181516%1/3
  • 20160606_181526%2/3
  • 20160606_181530%3/3
  1/3
  20160606_181516
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 227
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 22 m²
  • Mbulim zone: 29 m²
   • per shitje 65 000 €
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera ambient komercial ne qender mjaft i pershtatshem per klinike, zyra ose ambient biznesi. Ndodhet ne zone mjaft te frekuentuar dhe ne qender te qytetit. Per me shume informacione ose per ndonje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne zyre.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 29.00 m²
   • Zone interneti 22.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %