Ju jeni vizitori 4679061

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1+2, perballe Universitetit Wisdom
 • foto 10
  Full Screen
  • foto 10%1/10
  • foto 15%2/10
  • foto 17%3/10
  • foto14%4/10
  • foto 6%5/10
  • foto 13%6/10
  • foto 8%7/10
  • foto 3%8/10
  • foto 4%9/10
  • foto 5%10/10
  1/10
  foto 10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 949
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Lulishtja
  • Zona e brendshme: 102 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1+2 me nje cmim okazion per zonen.
  Me nje siperfaqe 102 m2, ne nje pallat cilesor, apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome te madhe ndenjje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
  Punimet jane cilesore dhe hapesirat e dhomave dhe tualeteve te medha.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %