Ju jeni vizitori 4683626

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament teper modern brenda viles
 • IMG_20160225_140205
  Full Screen
  • IMG_20160225_140205%1/14
  • IMG_20160225_140213%2/14
  • IMG_20160225_140231%3/14
  • IMG_20160225_140332%4/14
  • IMG_20160225_140256%5/14
  • IMG_20160225_140305%6/14
  • IMG_20160225_140551%7/14
  • IMG_20160225_140426%8/14
  • IMG_20160225_140512%9/14
  • IMG_20160225_140722%10/14
  • IMG_20160225_140755%11/14
  • IMG_20160225_141207%12/14
  • IMG_20160225_135926%13/14
  • IMG_20160225_135909%14/14
  1/14
  IMG_20160225_140205
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 917
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 160 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Kopeshtit Zoologjik, jepet apartament ne katin e 6-te te viles, i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande te madhe.
  Apartamenti me nje sip te brendshme 160 m2 ka nje verande 120 m2 qe bie direkt nga Kopeshti Zoologjik.
  I mobiluar me shije dhe me pajisjet nga me bashkekohoret, me oxhak ne sallon, dhe i gjithe ne dru dhe tulle cilesore.
  Jeni te mirepritur ta vizitoni pronen!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta