Ju jeni vizitori 4590684

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira te Nobis
 • ger
  Full Screen
  • ger%1/16
  • ghrh%2/16
  • ghryh%3/16
  • ghyh%4/16
  • rhtrh%5/16
  • wsq%6/16
  • ggfgg%7/16
  • frgeg%8/16
  • fgfggg%9/16
  • apppp%10/16
  • axz%11/16
  • asref%12/16
  • a525%13/16
  • 6666%14/16
  • aaa%15/16
  • aa%16/16
  1/16
  ger
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 127
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 189 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje apartament 3+1 ne kompleksin me te mire ne Tirane te Nobis , prane liqenit ne katin e 4 i mobiluar totalisht . Kompleksi eshte i mire menaxhuar me mundesi parkimi , dhe apartamenti eshte i organizuar nga hyrja ku ndodhet nje Garderobe , pjesa e koridorit sallon te madh me dalje ne ballkon me pamje Jug Perendim , Guzhina pra pjesa e gatimit dhe e ngrenjes qe eshte nje ambjent vec , 3 dhoma gjumi njera me tualet brenda , Banjo e sherbimit dhe nje Ballkon ,ne cmim jane perfshire dhe taksat , mos hezitoni te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone interneti 189.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta