Ju jeni vizitori 4665606

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE
 • DSCN5309 - Copy.JPG
  Full Screen
  • DSCN5309 - Copy.JPG%1/5
  • DSCN5308 - Copy.JPG%2/5
  • DSCN5302.JPG%3/5
  • DSCN5305.JPG%4/5
  • DSCN5304.JPG%5/5
  1/5
  DSCN5309 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 168
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: "Teodor Keko"
  • Zona e brendshme: 67,50 m²
  • Mbulim zone: 77,30 m²
   • per shitje 40 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re prane rruges kryesore 'Teodor Keko '.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje ndertimi te ri shume cilesor .Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje ,1 dhome gjumi ,1 banje dhe 1 ballkon .Eshte pjese e nje kompleksi ndertimesh qe ka krijuar BRAND ne zonen Unazes se Re per cilesi ndertimesh ,sherbimet cilesore dhe rregullsine ne procedurat e shitjes .Per informacion me te detajuar ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.30 m²
   • Zone interneti 67.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %