Ju jeni vizitori 4577055

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje
 • WhatsApp-Image-20160608 (7)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160608 (7)%1/7
  • yes%2/7
  • poo%3/7
  • opp%4/7
  • WhatsApp-Image-20160608 (13)%5/7
  • arbeni%6/7
  • oj%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160608 (7)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 603
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 84,50 m²
  • Mbulim zone: 84,50 m²
   • per shitje 109 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane Pazarit te Ri.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe kushtet e nevojshme.
  Ndodhet ne nje pallat mjaft cilesor me kamera sigurie dhe roje 24h.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.50 m²
   • Zone interneti 84.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %